Imants d'elevació circulars
Descripció dels productes
Els imants d'elevació circulars s'utilitzen àmpliament en diferents àrees industrials, com ara la fabricació d'acer, foneria, mineria, maquinària, transport i altres indústries. Adequat per a la manipulació de lingots de ferro colat, boles d'acer, plaques d'acer, tubs d'acer, barres d'acer i diversos tipus de ferralla d'acer. El mètode d'excitació adapta el mètode de tensió constant, excitació forta i sobreexcitació.
Electroimant d'elevació rodó, des de l'aspecte a part, hi ha un imant circular, un imant rectangular, un imant ovalat i un escampador d'imants. A part del rendiment, hi ha imant elèctric i imant permanent. Des de l'aplicació a part, hi ha imant d'ús de grua i imant d'excavadora. D'acord amb els diferents requisits del client i la situació real de l'aplicació de l'imant, també hi ha moltes configuracions opcionals necessàries, com ara resistent a la calor, còpia de seguretat de la bateria per evitar l'apagada sobtada, alliberament d'una sola placa per a la manipulació de plaques d'acer...
Els nostres avantatges dels imants elèctrics
1. Nucli de ferro imant: material Q235A, amb la millor permeabilitat magnètica, per assegurar-se que el camp magnètic generat per cada bobina es concentra.
2. El material de la carcassa de l'imant és una placa d'acer Q345B amb un gruix de 130-140 mm, tall automàtic amb màquina de tall sense més processos i defectes. Assegureu-vos que la soldadura sigui més suau i còmoda.
3. L'estructura totalment tancada garanteix un bon rendiment a prova d'humitat.
4. Les bobines magnètiques es tracten mitjançant un procés especial per millorar les propietats elèctriques i mecàniques. El grau d'aïllament del material pot arribar a la classe H.
5. Segons les diferents aplicacions, l'imant pot adoptar una estructura i paràmetres adequats per assegurar-se el millor rendiment per a la succió de materials, que poden satisfer àmpliament les situacions de caries.
6. L'imant de tipus resistent a la calor adopta un mètode d'aïllament tèrmic únic, el Max. la temperatura pot arribar a 700-800 graus, cosa que tornarà a ampliar el rang d'aplicació de l'imant.
7. Quadre elèctric de connexió ràpida amb presa d'aviació tipus endollable, les millors marques internacionals Schneider, ABB, Siemens per a peces elèctriques crítiques, assegureu-vos d'una fàcil instal·lació, operació i manteniment.
MW5 Tipus d'alta freqüència Dades tècniques principals
Tensió nominal -220V CC, cicle de treball TD-75 per cent


|
Model |
Poder de l'estat fred |
Actual A |
Dimensió general |
missa |
Capacitat d'elevació (kg) |
||||||
|
A |
C |
F |
E |
G |
Bola d'acer |
Lingot d'acer |
girs |
||||
|
MW5-50L/1 |
2.0 |
9.1/6 |
500 |
700 |
160 |
90 |
25 |
253 |
1200 |
220/130 |
80/65 |
|
MW5-60L/1 |
2.32 |
10.6/6.9 |
600 |
750 |
160 |
90 |
25 |
390 |
2000 |
290/170 |
95/80 |
|
MW5-70L/1 |
2.55 |
11.6/7.6 |
700 |
800 |
160 |
90 |
30 |
550 |
2500 |
380/200 |
120/100 |
|
MW5-80L/1 |
3.1 |
14.1/9.2 |
800 |
800 |
160 |
90 |
30 |
690 |
3000 |
480/250 |
150/130 |
|
MW5-90L/1 |
4.6 |
21/13.6 |
900 |
1090 |
200 |
125 |
40 |
885 |
4500 |
600/400 |
250/200 |
|
MW5-110L/1 |
6.1 |
27.7/18 |
1100 |
1140 |
220 |
150 |
45 |
1500 |
6500 |
1000/800 |
450/400 |
|
MW5-120L/1 |
7.4 |
33.6/21.9 |
1200 |
1100 |
220 |
150 |
45 |
1850 |
7500 |
1300/1000 |
650/500 |
|
MW5-130L/1 |
9 |
40.9/26.6 |
1300 |
1240 |
250 |
175 |
50 |
2280 |
8500 |
1400/1100 |
700/600 |
|
MW5-150L/1 |
11.3 |
51.4/33.4 |
1500 |
1250 |
350 |
210 |
60 |
3180 |
11000 |
1900/1500 |
1100/900 |
|
MW5-165L/1 |
12.2 |
55.5/36 |
1650 |
1590 |
370 |
230 |
75 |
3840 |
12500 |
2300/1800 |
1300/1100 |
|
MW5-180L/1 |
16.3 |
74.1/48.2 |
1800 |
1490 |
370 |
230 |
75 |
4690 |
14500 |
2750/1100 |
1600/1350 |
|
MW5-210L/1 |
21.7 |
96.6/64.1 |
2100 |
1860 |
400 |
250 |
80 |
7500 |
21000 |
3500/2800 |
2200/1850 |
|
MW5-240L/1 |
25.9 |
117.7/76.5 |
2400 |
2020 |
450 |
280 |
90 |
9800 |
26000 |
4800/3800 |
2850/2250 |
|
MW5-260L/1 |
27.5 |
125/83 |
2600 |
2100 |
450 |
280 |
90 |
11000 |
30000 |
6100/4900 |
3600/3850 |
|
MW5-280L/1 |
30.5 |
139/90 |
2800 |
2700 |
500 |
300 |
100 |
13600 |
34000 |
7100/5700 |
4450/3400 |
|
MW5-300L/1 |
32.5 |
148/96 |
3000 |
2300 |
500 |
300 |
100 |
16500 |
39000 |
8350/6700 |
5150/4100 |
Consulta del client
1. Quin és el material de manipulació de l'imant?
2. Alguna condició especial de treball com ara alta temperatura, explosiu, corrosiu o altres?
3. Tensió de treball al vostre taller __V,__Hz,__fase?
4. Comproveu les dades tècniques anteriors i trieu el tipus adequat.
5. Feu-nos saber si necessiteu altres tipus, com ara el tipus oval, el tipus rectangular o l'escampador d'imants.
Etiquetes populars: imants d'elevació circulars
Un parell de
Imant elevador de ferralla d'acerPotser també t'agrada
Enviar la consulta













